#Тияк Дайджест новин Всеукраїнської програми ментального здоров'я. Регіональна координація

Всеукраїнська програма ментального здоров’я. Регіональная координація

Перед вами перший дайджест регіональних новин в межах Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?» за ініціативою першої леді Олени Зеленської.

Щодня до участі в програмі долучаються все більше учасників. Програма шириться країною, реалізовується від національного рівня до рівня громади. Наразі в кожній області триває активна фаза старту проєкту. Відповідальними за цей процес є заступники голів обласних військових адміністрацій та регіональні координатори. Саме впровадженню програми на місцях присвячений цей дайджест. Це фіксація в часі певних досягнень кожного з нас та довідник успішних кейсів для всіх стейкхолдерів.

Тепер короткі відповіді на найбільш поширені питання щодо дайджесту:

  • Навіщо він потрібен? Для того, аби кожен з нас був у курсі головних подій щодо впровадження Всеукраїнської програми ментального здоровʼя.
  • Як часто буде виходити дайджест? Щомісяця. На початку кожного місяця ви отримуватиме нову збірку, яка підсумовує минулі чотири тижні.
  • Як я його буду отримувати? Вам надсилатимуть дайджест в електронному вигляді поштою або у відповідну групу в месенджері.
  • Що мені з ним робити? Прочитати, дізнатись щось нове, надихнутись, якщо знайшов новину про себе – похвалитись. Прочитав сам, передай іншому – колезі, другу, тому, кому може бути цікаво та тому, хто піклується про своє ментальне здоров’я.

Щомісяця читаємо дайджест, а щодня відвідуємо офіційні сторінки Всеукраїнська програма ментального здоровʼя «Ти як?»: https://www.facebook.com/howareu.program

Перша леді Олена Зеленська – https://www.facebook.com/olenazelenska.official

Телеграм Першої леді – https://t.me/FirstLadyOfUkraine

Координаційний центр з психічного здоровʼя при Кабінеті міністрів України – https://www.facebook.com/MentalHealthUA

Сайт Координаційного центру з психічного здоровʼя при Кабінеті Міністрів України https://mentalhealthua.org/

Буде цікаво та корисно!

Команда Координаційного центру з психічного здоровʼя при Кабінеті міністрів України