В СИНЕЛЬНИКОВІ СТАРТУЄ ВАКЦИНАЦІЯ ВІД COVID - 19

Від 1 березня 2021 року в Україні є можливість записатись до списку очікування на вакцинацію проти COVID-19. Електронний список очікування формується, щоб краще спланувати та організувати процес вакцинації.

Вакцинація проти COVID-19 в Україні відбувається в 5 етапів:

1-й етап – медики, які працюють із пацієнтами з COVID-19, персонал та мешканці закладів для літніх людей, військовослужбовці на фронті .
2-й етап – решта медичних працівників, люди віком 80+ та соціальні працівники .
3-й етап – люди віком 65-79 років, працівники критично важливих структур державної безпеки, працівники сфери освіти .
4-й етап – люди віком 60-64 роки, люди з хронічними захворюваннями, люди, що працюють та відбувають покарання в місцях обмеження волі
5-й етап – решта дорослого населення України .

Щоб зробити щеплення від COVID – 19 треба звернутися до реєстратури центру первинної медико-санітарної допомоги , або записатися на щеплення попередньо повідомивши телефоном.

Щеплення будуть проводить

– в амбулаторії ЗПСМ № 1, яка розташована по вул. Гагарина, 3;
– в амбулаторії ЗПСМ №2 по вул. Миру , 52;
– амбулаторії ЗПСМ № 3 по вул. Виконкомівська, 32.

Усі питання до вакцинації можна обговорити з Вашим сімейним лікарем. Щоб безоплатно вакцинуватися від COVID -19, пацієнт має бути зареєстрований у Реєстрі пацієнтів електронної системи охорони здоров’я.

Вакцинація від COVID-19 є добровільною та безоплатною, але рекомендуємо зробити вакцинацію для того, щоб захистити своє життя та здоров’я, а також близьких, які можуть бути в групі ризику.