У центрі Дніпропетровської області розташоване м. Синельникове, яке налічує 30 тисяч мешканців. В 2018 році місто відсвяткувало своє 150-ти річчя.

м. Синельникове – місто залізничників. І так повелося, що медична допомога працівникам залізничного транспорту надавалася відомчою установою – Вузловою лікарнею.

За ініціативою міського голови Дмитра Зражевського, за підтримки депутатського корпусу міської ради, у 2016 році на базі Вузлової лікарні Придніпровської залізниці створено міський Центр первинної медико-санітарної допомоги.

Центр первинної медико-санітарної допомоги – це перший медичний заклад міста Синельникове.

Центр створений для надання первинної медичної допомоги і є основною ланкою надання медичної допомоги у м. Синельникове. 

Колектив центру, а це більше 100 працюючих, під керівництвом Сачко  Олени Ігорівни докладає усіх можливих зусиль для того, щоб кожен візит до центру був доступним та якісним.

Здоров’я – найдорожчий скарб, що може мати людина, і тому вимагає поважного ставлення до себе. Вибір сімейного лікаря має бути дуже відповідальним. Тож, шановні громадяни, звертайтеся до Синельниківського центру первинної медико-санітарної допомоги. Обирайте найкращих!

ЗДОРОВ’Я МЕШКАНЦІВ МІСТА СИНЕЛЬНИКОВЕ В РУКАХ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ!

На сьогоднішній день до складу центру входять 3 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Амбулаторії розташовані в трьох різних районах міста, зручних для містян. У кожній створені належні умови для прийому пацієнтів та розв’язання широкого кола медичних проблем, з якими звертаються громадяни.

В амбулаторіях працюють досвідчені медичні працівники – так звані фахівці першого контакту: сімейні лікарі, лікарі-терапевти, лікарі-педіатри. Фахівці з медичною освітою – лікарі, медсестри працюють під керівництвом завідувачів:

Амбулаторія ЗПСМ №1

Загальні відомості

Прядко Наталія Георгіївна – завідувач амбулаторії

Амбулаторія ЗПСМ №2

Загальні відомості

Роговий Віталій Вікторович – завідувач амбулаторії

Амбулаторія ЗПСМ №3

Загальні відомості

Білоус Олексій Олександрович – завідувач амбулаторії

 

Загальні відомості

Новим для наших пацієнтів є вільний вибір лікаря, коли кожна людина може свідомо обрати лікаря для себе або своєї дитини не прив’язуючись до міста проживання. Вільне рішення людини до спілкування з лікарем є запорукою довіри в стосунках. Знання та досвід лікаря з одного боку, з другого – довіра пацієнта – запорука тісних стосунків у досягнені позитивних результатів!